Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Biz…
Oyun oynamayı unutmamış, sevginin çocuk halini, karşılıksız sevmeyi ve beklentisiz vermeyi bilen, içinde çocuklar saklı yetişkinleriz. Yanımızda tertemiz yürekleriyle çocuklar… Bahçemizde mis kokulu çiçekler, çocuklara arkadaşlık eden kaplumbağamız, sevgi dolu köpeğimiz, horoz ve tavuklarımız, ayağımızın altında saflığın ve pozitif enerjinin kaynağı toprak…
Çocukların içinden akan merak duygusuna heyecanla eşlik eden,
Her ihtiyaçları olduğunda yanlarında olan, ihtiyaçları olmadığında geride durmasını bilen,
Bir huzursuzlukları olduğunda altındaki duyguyu görmeye çalışan,
Duygularını anlamayı, kabul etmeyi ve etiketlememeyi önemseyen yetişkinleriz biz.

Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı anaokulumuz 2009 yılında doğayla iç içe Manisa/Uncubozköy semtinde hizmet vermeye başlamıştır.Eğitiminin ilk iki yılını Küçük Şeyler Anaokulu olarak yürütmüş. 2011 Yılı itibari ile Kelebekler Diyarı Anaokulu olarak aynı kadro ile eğitim/öğretimine devam etmektedir.Anaokulumuz 500 m2 müstakil bir alana kurulu 4 katlı olup 4 sınıf & 50 m2oyun odası & 100 m2 bahçe & 80 m2 mutfaktan oluşan bir villada hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Çocuğunuzu bilinçli ve özenli bir şekilde yetiştirmek istiyorsunuz. Her durumda bilgi birikimimizi sizinle paylaşmak ve yardım etmek varoluş nedenimizdir. Sizinle ortak bir amaca sahibiz;
Çünkü, ülkemiz,dünyamız ve geleceğimiz için sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek istiyoruz. Ama biliyorsunuz ki sağlıklı gelişim sadece fiziksel boyuttan ibaret değildir. Hedefimiz, çocuklarımızı kendi potansiyellerinin el verdiği en üst seviyeye çıkartmak ve ortak yaşam kalitenizi arttırmak.
Hedefe giderken GÜCÜMÜZÜ , çocuklara olan SEVGİMİZDEN, sizinle olan İŞBİRLİĞİMİZDEN, zihin gelişimine olan İLGİMİZDEN, araştırmacı KİMLİĞİMİZDEN, güncel literatür TAKİBİMİZDEN alıyoruz.

Doğayı takip ediyor, evrenesel bilgiyi kullanıyor,kendimize özgü geliştirdiğimiz metodlarla şeffaf ve dürüst bir iletişim içinde ve en doğal halimizle sizlerin yanında oluyoruz.

Misyonumuz

Yaşamın ilk yıllarının tüm yaşamı etkileyecek güce sahip olduğu artık bilinmektedir. Küçük bir şeyin yaratabileceği büyük değişikliğin gücüne inanırmısınız. İşte çocukluk dönemi de, insan yaşamında böylesi güçlü bir etkiye sahiptir.
Her çocuk umuttur gelecek için ve mutluluk kaynağıdır insanlık için ilkesiyle ve sevgiyle GELECEĞİ oluşturmak.